Maulbertsch Franz Anton (Langenargen 1724 - 1796 Vídeň)
Šarlatán, signováno a datováno ve štočku Anton Maulpersch fecit 785, lept/papír částěčně fixovaný na podkladovém papíře, 33 x 40,5 cm, lehce poškozeno, sklo, rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |